Süreç Nasıl İşliyor - Changes Digital Süreç Nasıl İşliyor - Changes Digital
Bağlantıları atla

Süreç Nasıl İşliyor?

web4

Talepler & Brief

Teklif formu aracılığıyla ya da bizi arayarak ihtiyaçlarınızı anlatın, size projeniz ile ilgili detaylı sorular yönelteceğiz. Soruların cevabına göre web projeniz için ilgili brief'i hazırlamış olacağız. Eğer mevcutta briefiniz hazırsa bize e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

web1

Strateji & Teklif

Talebiniz doğrultusunda sizin için bir yol haritası çıkaralım, tarafınıza sunacağımız tüm hizmetlerin detaylarını, projenizde kullanılabilecek tasarım örneklerini içeren bir teklif iletelim.

web2

Proje Başlangıcı

Teklifimizi onaylamanızın ardından çizdiğimiz yol haritası dahilinde projenize başlıyoruz, sizden sağlamanızı istediğimiz her türlü yazılı & görsel dökümanın detaylı listesini ve içerik hazırlamaya dair rehber döküman gönderiyoruz.

web3

Altyapı & İskelet Yapı Kurulumu

Siz web siteniz için gerekli dökümanları toparlarken biz de gerekli altyapıyı hazırlıyor ve site haritanızı oluşturuyoruz.

web7

İlk Tasarım & Revizeler

Gerekli altyapıların kurulmasının ardından bize göndermiş olduğunuz içerikler ile sitenizi tasarlayarak ilk versiyon hazır olduğunda tarafınıza siteyi sunuyoruz ve site ile ilgili değişiklik taleplerinizi toparlamanız için size bir hafta süre veriyoruz.

web yayına alınması

Web Sitesinin Yayınlanması

Web sitenizle ilgili revize taleplerinizi de tamamladıktan sonra gerekli entegrasyonları ve optimizasyonları tamamlıyoruz, web sitenizi SEO uyumluluğu & hız gibi konularda testlere sokup sonuçları tarafınıza iletiyoruz. Son olarak sitenizi yayına alıyoruz.

web5

Düzenli Güncellemeler & Destek

Dilerseniz tarafımızdan web sitenizle ilgili güvenlik optimizasyonu hizmeti alabilirsiniz, bu sayede web siteniz sürekli güncel ve güvenli kalır. Ayrıca projeniz bittikten sonra da talep edeceğiniz her türlü ihtiyacınız için saatlik ya da hizmete dayalı fiyatlandırma ile destek alabilirsiniz.

Gelişmiş Proje YönetimPanelimiz ile

Projenizin her aşamasından haberdar olun

Tüm dosyalarınızı tek bir platforma yükleyin

Tamamlanmış görevlere yorumlar bırakın

Revize talepleriniz için görevler oluşturun

ÜCRETSİZ TEKLİF FORMU

Projenizle ilgili sorularınız mı var?
Hemen tanışalım.

    Bu web sitesi size en iyi tarama deneyimini sunmak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi almak için gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edebilirsin.